...

Najlepszy Sposób By Zarabiać Ponad 5k Miesięcznie!

Jak W Prosty Sposób Tworzę Strony Internetowe i Zarabiam Dodatkowe

5 Tyś. i Więcej Pracując Zaledwie Kilka Godzin Wygodnie Z Domu

Nauczę Cię Tej Dochodowej Umiejętności i Dam Ci System Dzięki Czemu Sam Szybko I Bez Doświadczenia Zbudujesz Dodatkowy Dochód

zarobki

Rzuć okiem na fakturę, które regularnie wystawiam moim klientom

Od początku

Cześć!

Jeśli chcesz poznać system, dzięki któremu nauczysz się bez wcześniejszego doświadczenia budować strony, pozyskiwać klientów na swoje usługi i zarabiać dodatkowe kilka tysięcy pracując zaledwie kilka godzin wygodnie w domu…

To mam dla ciebie świetną wiadomość. Oto dlaczego. Nazywam się Adam Bugaj i tworzeniem stron zajmuje się od ponad 5 lat. Na co dzień mieszkam w Krakowie.

Właśnie stworzyłem kurs, w którym uczę innych budować strony internetowe i pozyskiwać klientów na takie usługi, słowem gotowy system, dzięki któremu zbudujesz bardzo dobry dochód, przeznaczając kilka godzin na pracę.

To nie wszystko, poza systemem i całą wiedzą, która jest ci potrzebna, by zacząć, daje ci dostęp do społeczności, składającej się z osób, które aktualnie rozwijają się w tej branży, wzajemnie sobie pomagają.

Dodatkowo masz bezpośredni kontakt ze mną, możesz zadawać wszelkie pytania.

Jak więc widzisz, nie jest to kolejny kurs gdzie, dostajesz materiały i jesteś pozostawiony sam sobie. Dostajesz gotowy system i duże wsparcie. Dlaczego składam ci tak dobrą propozycję?

Powód jest prosty, zawsze chciałem prowadzić w 100% własny biznes, poza tworzeniem stron co swoją drogą uwielbiam. Musiałem stworzyć najlepszą możliwą ofertę i jednocześnie uczynić ją stosunkowo tanią

A poniżej kilka istotnych faktów o moim kursie

Kurs

Budowanie strony www

Mój kompleksowy kurs, który omawia tworzenie stron internetowych od podstaw. Nie pozostawiam tutaj żadnego aspektu nie omówionego.

Od budowy strony, przez jej tworzenie aż do ostatecznego uruchomienia i opublikowania działającej strony. Tłumaczę nawet rozwiązywanie typowych problemów. Wszystko czego potrzebujesz.

sprzedaż

Pozyskanie klientów

W tej sekcji daję kompletny system, który pozwoli ci pozyskać pierwszych i następnych klientów i zawrzeć z nimi umowy na twoje usługi, nawet jeśli wcześniej nie przeprowadzałeś podobnych procesów.

Ten system zapewnia klientów twojej jednoosobowej agencji tworzenia stron.

pytania

Pomoc

Dla mnie, posiadanie kogoś doświadczonego, do kogo mógłbym się zwrócić z pytaniami i aby przedyskutować pomysły byłoby niesamowicie wartościowe kilka lat temu. Niestety musiałbym zapłacić od 2 tysięcy wzwyż za mentora.

Ty natomiast będziesz miał nielimitowany dostęp do mnie. Odpowiadam na wiadomości od poniedziałku do piątku a czasem nawet w weekendy. Nigdy nie będziesz musiał sam podejmować trudnych decyzji.

Dodatkowo stale rozwijamy naszą grupę, dołącza do nas coraz więcej ambitnych ludzi którzy rozwijają się w tej dziedzinie i chętnie podzielą się z tobą swoim doświadczeniem i wiedzą.

cena

Ile to jest warte?

Teraz pewnie zastanawiasz się ile to wszystko jest warte.

Więc normalnie biorę od 1000zł/mies za rozmowy 1:1, dm’y, i tym podobne

I na spokojnie mógłbym brać po 1500 zł za kurs widząc jak wycenia się konkurencja

Dodatkowo wiedza, którą mozesz zdobyc w społeczności, co prawda jest ciężka do wyceny ale z pewnoscia pomoze ci zaoszczędzić i zarobić tysiące zł.

Wszystko to razem warte jest dużo ponad 3 000 zł…

Ale ty nie zapłacisz nic zbliżonego do tej kwoty, nawet połowy.

Nie zapłacisz nawet 5% tej kwoty!

Dostęp do tego wszystkiego o czym tu pisałem to zaledwie 97 zł/ mies.

zakup

Kupuję Dostęp

Umiejętnosc tworzenia stron, grupa, kontakt ze mna, system pozyskiwania klientów i wszystkie dodatkowe treści jakie pojawią się w ramach kursu za 97 zł bez dodatkowych opłat

97 zł może brzmieć jak dobra sumka ale pomyśl o tym…

Wystarczy że dzięki kursowi zdobędziesz klienta na bardzo prostą i tanią stronę za 1000 zł którą wykonasz w 2 h i tylko to daje ci ponad 10-cio krotny zwrot z inwestycji w kurs.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego projektu, zdobyciem dochodowej umiejętności i poznaniem ludzi o podobnych celach, nie zwlekaj, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Muszę utrzymać limit osób w grupie, ponieważ chce być w stanie pomóc każdemu osobiście. Przy zbyt dużej liczbie członków będzie to niemożliwe.

Przeznaczyłem spore środki na reklamę i spodziewam się, że wkrótce zapełnię grupę zmotywowanymi osobami i zawieszę sprzedaż na pewien czas. Gdy ją ponowię, cena będzie wyższa.

Masz teraz dwie opcje. Możesz zignorować tą wiadomość i kontynuować dotychczasowy kurs…

Albo wykorzystać moją propozycję, dołączyć do naszego projektu, zbudować dodatkowe solidne źródło dochodu.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.